10:00 - 15:50 - Turniej gry bitewnej 9th Age - Brać Herbowa Ziemi Rawskiej

• Brać Herbowa Ziemi Rawskiej
" Turniej gry bitewnej ""9th Age"" na 3000 pkt na zasadach patrolu.
1) Termin: Sobota 12/10/2024 r.
2) Miejsce: Zespół Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. M. Kopernika w Rawie Mazowieckiej.
3) Rozpiski w formie wydruku prosimy zabrać ze sobą - 3 szt, po jednej dla każdego przeciwnika. W rozpisce dajcie imię, nazwisko i ID, zgłaszamy turniej do ligi.
4) Proksy - dopuszczamy. Armia nie musi być pomalowana, ale fajnie gra się schludnie przygotowanymi figurkami (≧∇≦).
5) Czas gry to 2 godziny 30 minut. Po 2 godzinach usłyszycie dzwonek lub inny sygnał obwieszczający ostatnie 30 minut. Wykazywać ruchy 😉 Po tym czasie odkładamy długopisy. Chyba, że mamy jakąś sporną sytuację, nierozegrany baaaaardzo ważny combat czy czar, ewentualnie rundę strzelania. Ok, 5 minut i wyniki.
Jak się ktoś niegrzecznie i paskudnie spóźni: - 3 duże punkty.
6) Liczba miejsc ograniczona (na tę chwilę 8 miejsc).
7) Brak opłat wpisowych.
8 ) Turniej zgłoszony do ligi.
9) Przewidziane Nagrody.
9) Sędzia - kwestie sporne dżentelmeńsko rozstrzygać na miejscu.
Jak zwykle, prosimy o pytania, sugestie i inne tego typu rzeczy. Czytamy, po dyskusjach wprowadzamy zmiany, ułatwienia, etc."

16:00 - 18:50 - Turniej Magic: The Gathering Commander 1v1 - Dawid ``Kunzu`` Kunz

• Dawid "Kunzu" Kunz
Zapraszamy na Turniej Magic the Gathering w formacie Commander 1v1. Rozgrywki toczą się do 2 wygranych gier w systemie szwajcarskim, których liczba rund zależeć będzie od liczby graczy. Zakaz gry proxami, kartami gold i silver boarded i wszelkimi innymi niespełniającymi wymagań formatu. Turniej niesankcjonowany dla miłośników.